• 1 of 4

  • 2 of 4

  • 3 of 4

  • 4 of 4

Nowoczesna sypialnia

NOWOCZESNA I PRZESTRONNA SYPIALNIA W STYLU LOFT:

Tworząc projekty podążamy za trendami wnętrzarskimi, staramy się stosować oraz być na bieżąco z nowymi materiałami wykończeniowymi i dekoracyjnymi oraz dopasować się gustu i potrzeb Inwestorów. Nowym spojrzeniem na projektowanie oraz odskocznią od typowych projektów wnętrz, na rzecz tworzenia swego rodzaju sztuki wnętrzarskiej są dla nas projekty konkursowe. Poniżej prezentujemy jedną z naszych prac.

Konkurs dotyczył zaprojektowania wnętrza sypialni oraz kolekcji mebli sypialnianych.

MAXLIVING OMBRONE projekt aranżacji sypialni: Prosta, lecz intrygująca forma kolekcji mebli do sypialni MAXLIVING OMBRONE wymaga zachwycającej oprawy. Projekt sypialni pokazowej utrzymany został w klimacie nowoczesnych i wielkoprzestrzennych wnętrz w stylu loft. Dekoracje inspirowane morzem. Płaszczyzna podłogi wykończona płytką imitującą drewno Ceramica Sant’Agostino Blend Art. Natural, ściany to zestawienie czarnej cegły Ceramica Rondine New York Black oraz ceramicznej ciemnoniebieskiej farby ściennej RAL5022. Dekoracja ściany nad łóżkiem subtelnie komponująca się z meblami oraz resztą wnętrza to płytka Iris Ceramica Artsy Mister Blu z powodzeniem pełniąca funkcję efektownego obrazu. Klimat wnętrza pogłębiają dodatki: oświetlenie Vibia, kominek Planika Inteligent Fire oraz fotel wiszący Bubble.

MAXLIVING OMBRONE kolekcja mebli do sypialni. W skład kolekcji wchodzą: łóżko, szafki nocne i komoda. MAXLIVING OMBRONE to prosty, uniwersalny i elegancki design, który doskonale odnajdzie się zarówno we wnętrzach nowoczesnych typu loft, jak i stylizowanych, zapewniając użytkownikom funkcjonalność, komfort i wygodę, wraz z unikalnymi doznaniami estetycznymi. Dzięki połączeniu wysokiej jakości drewna, płyty mdf, profili stalowych, skóry oraz tworzywa powstała kolekcja nietuzinkowa i na wysokim poziomie. Modularna forma mebli pozwala na ich dowolne łączenie i komponowanie. Bogata gama materiałów, faktur oraz kolorystyki wraz z możliwością modyfikacji wymiarów z łatwością pozwoli dopasować kolekcje do indywidualnych potrzeb i upodobań.

Project Details

Publikuj projekt