O nas

Marengo Architektura Wnętrz – projektant i architekt wnętrz z miasta Kraków

Nowoczesne aranżacje wnętrz według wymagań klientów – zarówno z Krakowa jak i całej Małopolski

Witamy Państwa na stronie naszego biura projektowego .

O nas: Marengo Architektura Wnętrz to zespół doświadczonych i pełnych pasji projektantów i architektów wnętrz z Krakowa, dla których każde zlecenie jest nowym wyzwaniem. Swoje doświadczenie zdobyliśmy realizując wiele wybitnych projektów na terenie całej Małopolski i okolic. Obszarem naszej działalności jest nie tylko miasto Kraków, ale całe wspomniane województwo małopolskie. Z przyjemnością realizujemy również zlecenia z obszaru całej Polski. W naszej pracy wykorzystujemy kompetencje i wiedzę udokumentowane dyplomami Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej oraz bogate doświadczenia zdobyte w biurach projektowych Krakowa. Każdy nasz projektant i architekt wnętrz na bieżąco śledzi współczesne trendy dominujące w architekturze, równocześnie nie zapominając o historii rozwoju designu, która wciąż obecna jest we współczesnych koncepcjach. Potrafimy nie tylko stworzyć nowoczesną, niepowtarzalną przestrzeń, ale też dbać o jej spójność. To sprawia, że jako zespół kreatywnych architektów czujemy się pewnie w każdej stylistyce.

Nasza firma powstała z myślą o wszystkich pragnących zmienić lub świadomie kształtować wnętrza swoich domów, mieszkań, miejsc pracy, dla osób dla których wnętrze nie sprowadza się jedynie do funkcji użytkowych, ale potrafiących dostrzec istotę walorów estetycznych przestrzeni, w jakiej żyją, pracują i spędzają większość czasu. Projektowanie wnętrz to zatem możliwość realizacji marzeń, zajęcie dające niebywałą satysfakcję. Priorytetem dla każdego projektanta i architekta jest zadowolenie Klientów nie tylko z województwa małopolskiego, ale z całej Polski, a również zza granicy.

Cel: Wypracowana metodyka realizacji projektu oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawiają, że każdy nasz projektant jest w stanie poznać Państwa potrzeby i upodobania, dzięki czemu mamy pewność, że efekt końcowy spełni Państwa oczekiwania, a nowo powstałe wnętrze będzie przyjazne, komfortowe i piękne. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz znajomość nowoczesnych trendów – to pozwala nam nie tylko słuchać Państwa propozycji, ale też radzić, sugerować i proponować niepowtarzalne rozwiązania.

Idea: Dobra architektura wnętrz poza funkcjonalnością oraz estetyką to również możliwość traktowania przestrzeni jako własnej, prywatnej, dającej poczucie komfortu i harmonii. Dlatego też przyjęty przez nas model współpracy z Klientami opiera się na nawiązaniu z nimi partnerskich relacji poprzez umożliwienie im aktywnego zaangażowania w proces projektowy. Oznacza to, że nasi Klienci są informowani o każdym etapie prac, by możliwa była najlepsza, wszechstronna współpraca. Serdecznie zachęcamy do kontaktu nie tylko mieszkańców Krakowa i okolic.

Architekt wnętrz Kraków

Architekt wnętrz

Architekci wnętrz

Architekci wnętrz

Architekt wnętrz ceny

Architekt wnętrz ceny

Architekt wnętrz przykłady

Architekt wnętrz przykłady

Architekt wnętrz w Krakowie

Architekt wnętrz w Krakowie

Architekci

Architekci