• 1 of 4

  • 2 of 4

  • 3 of 4

  • 4 of 4

Łazienka, Niepołomice

ELEGANCKA I STYLOWA ŁAZIENKA W KREMIE I BRĄZIE

Niewielka łazienka, wielki efekt. Małe łazienki powoli staja się naszą specjalnością. Przy wnętrzach tego typu, zawsze na uwadze mamy zaprojektowanie odpowiedniego układu funkcjonalnego oraz użycie materiałów wykończeniowych, które nie przytłoczą pomieszczenia, ale nadadzą mu uroku oraz przestronności. Projekt dotyczył 3,60 m2 łazienki zlokalizowanej w domu jednorodzinnym w Niepołomicach.

W projektowanej łazience z powodzeniem udało nam się zlokalizować kabinę prysznicową bardzo przyzwoitych rozmiarów, umywalkę, miskę ustępową, kaloryfer łazienkowy oraz aż trzy elementy meblowe: szafkę wkomponowaną we wnękę nad geberitem, szafkę podumywalkową oraz wysoka szafkę typu słupek. Wszystkie meble wykonane w płycie mdf lakierowanej na wysoki połysk na kolor kremowy. O efekt przestrzeni oraz elegancję i styl wnętrza zatroszczyły się głównie płytki o powierzchni wykończenia na wysoki połysk w towarzystwie fototapety drukowanej na szkle przedstawiającej plażę. Punkty świetlne umieszczone w suficie podwieszanym oraz lustro z wbudowanym oświetleniem led dają optymalne światło, które cudowne rozpraszane jest przez płytki.

Nasze rady:

Łazienka łatwa w utrzymaniu:

Powszechnie wiadomo, że łazienka zaraz po pokoju dziennym jest wizytówką domu. Rzecz jasna standardowo musi być piękna i funkcjonalna. Priorytetową rzeczą jest również, aby była łatwa w utrzymaniu. Płytki, które doskonale sprawdzą się we wnętrzach, których właściciele nie mają czasu na codziennej ich sprzątanie to przede wszystkim płytki w odcieniach szarości. A najlepiej, żeby były jeszcze w fakturze półmatowej oraz zbliżonej do kamienia czy betonu. Dla osób, których nie jesteśmy w stanie przekonać do płytek szarych, mamy rozwiązanie wykończyć łazienkę w płytkach w kremach, beżach i brązach. W tym wypadku najlepiej, aby były one w wysokim połysku oraz posiadały na sobie delikatny motyw graficzny np. będące imitacją kamienia naturalnego czy zdobienie wzorem.

Project Details

  • Łazienka: 3,60 m2 Niepołomice, ul. Grunwaldzka.
  • Kolorystyka: krem, brąz, biel.
  • Materiały: płytki ceramiczne połysk, fototapeta drukowana na szkle, mdf lakierowany na wysoki połysk na kolor krem, szkło, lustro, detale stal chromowana.
  • Główne akcenty dekoracyjne: fototapeta drukowana na szkle z motywem plaży, płytki ceramiczne wysoki połysk w kolorze kremu i brązu.

Publikuj projekt