NOWOŚCI I TRENDY – CZARNE ŚCIANY:

Czy intensywny, żywy kolor jest już niemodny? Gdyż najnowsze trendy wykazują, że wnętrza które zamieszkujemy, czy też urządzamy powinny być wypełnione czarnym kolorem. I nie mowa już o czarnych dodatkach jak pas farby tablicowej na ścianie, czy odrobina czarnych mebli w kuchni. Modne wnętrza w czerni obfitować mają czarnymi ścianami, meblami, dodatkami – oczywiście wszystko z umiarem i dobrym gustem.

Czerń w odpowiednim zestawieniu kolorystycznym stworzy wnętrze eleganckie i spokojne. Aranżacje, w których dominuje czerń, nie muszą być zatem ciężkie i mroczne. Dla osób lubiących minimalistyczny spokój znakomicie sprawdzi się we wnętrzu kilka czarnych ścian i dodatków. Dla miłośników większej ekstrawagancji polecane są ciemne, nowoczesne i zarazem dekadenckie wnętrza.

Dla wszystkich, który obawiają się negatywnego wpływu koloru ciemnego na nasze samopoczucie i psychikę przypominamy, że kolor czarny dodaje pewności siebie oraz zachęca do działania. Odpowiednia dawka koloru czarnego wycisza oraz uspokaja.

Marengo Architektura Wnętrz

Najnowsze komentarze